WindowsSerwery i narzędzia dla specjalistów ITNarzędzia administracyjne (dla specjalistów IT)Microsoft SharePoint Administration Toolkit

Microsoft SharePoint Administration Toolkit2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SharePoint Administration Toolkit to narzędzie pomocne w administracji i zarządzaniu usługami Windows SharePoint Services 3.0 oraz Office SharePoint Server 2007. Umożliwia między innymi przeprowadzanie operacji hurtowo na kolekcjach witryn i korektę ustawień alertów po zmianie adresu witryny. W wersji 2.0 dodano nowy składnik - User Profile Replication Engine, który umożliwia replikację profili użytkowników pomiędzy różnymi dostawcami Shared Services Providers. Funkcjonalność ta jest przeznaczona tylko dla pełnej wersji SharePointa. Pozostałe, dostępne także w WSS nowości to możliwość dopasowania instalacji pod kątem składników i lokalizacji folderu dla UPRE, a także znaczne jej uproszczenie - nie ma już potrzeby uruchamiania psconfig czy stsadm tak jak w poprzednich wydaniach.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań845
Data aktualizacji20 lip 2010
Rozmiar pliku0.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)