Microsoft Skype dla firm Basic ikona

Microsoft Skype dla firm Basic16.0.4351.1001

Strona głównaWindowsInternet i komunikacjaTelefonia VoIPMicrosoft Skype dla firm Basic
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Microsoft Skype for Business Basic, a po polski Microsoft Skype dla firm Basic, to podstawowa wersja komunikatora biznesowego Microsoftu, który zastąpił Lynca. Skype dla firm pozwala wysyłać wiadomości, prowadzić rozmowy głosowe i wideo, organizować spotkania online, przesyłać pliki i przekazywać obraz z pulpitu.

Komunikator integruje się z pakietem Office 365 i by z niego korzystać, trzeba mieć dane logowania do sieci firmowej. Pozostałe jego elementy wyglądają bardzo podobnie do tych, które znajdziemy w tradycyjnym Skypie – statusy, listę znajomych i okno rozmów. Wirtualne spotkania można planować bezpośrednio w Outlooku, a podczas wideokonferencji można zaprezentować innym pulpit, pojedynczy program lub slajdy PowerPointa.

Firmy korzystające z Office 365 ProPlus, Office 365 Enterprise E3 lub Office 365 Enterprise E4 mogą zainstalować na komputerach swoich pracowników bardziej rozbudowaną wersję Skype'a dla firm razem z pakietem biurowym.

Udostępnij
Microsoft Skype dla firm Basic 16.0.4351.1001wersja stabilna (32-bit)
Microsoft Skype dla firm Basic 16.0.4351.1001wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań5 383
Data aktualizacji6 lip 2016
Rozmiar pliku378.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Microsoft Skype dla firm Basic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (2)