WindowsInternet i komunikacjaTelefonia VoIPMicrosoft Skype dla firm Basic
Microsoft Skype dla firm Basic ikona

Microsoft Skype dla firm Basic16.0.4351.1001

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Microsoft Skype for Business Basic, a po polski Microsoft Skype dla firm Basic, to podstawowa wersja komunikatora biznesowego Microsoftu, który zastąpił Lynca. Skype dla firm pozwala wysyłać wiadomości, prowadzić rozmowy głosowe i wideo, organizować spotkania online, przesyłać pliki i przekazywać obraz z pulpitu.

Komunikator integruje się z pakietem Office 365 i by z niego korzystać, trzeba mieć dane logowania do sieci firmowej. Pozostałe jego elementy wyglądają bardzo podobnie do tych, które znajdziemy w tradycyjnym Skypie – statusy, listę znajomych i okno rozmów. Wirtualne spotkania można planować bezpośrednio w Outlooku, a podczas wideokonferencji można zaprezentować innym pulpit, pojedynczy program lub slajdy PowerPointa.

Firmy korzystające z Office 365 ProPlus, Office 365 Enterprise E3 lub Office 365 Enterprise E4 mogą zainstalować na komputerach swoich pracowników bardziej rozbudowaną wersję Skype'a dla firm razem z pakietem biurowym.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 865
Data aktualizacji6 lip 2016
Rozmiar pliku378.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Microsoft Skype dla firm Basic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)