Microsoft Surface Duo: gesty nawigacji są już prawie gotowe

Microsoft Surface Duo: gesty nawigacji są już prawie gotowe

Gesty nawigacji dwuekranowego Surface Duo są już prawie gotowe, źródło: prezentacja produktu Microsoftu
Gesty nawigacji dwuekranowego Surface Duo są już prawie gotowe, źródło: prezentacja produktu Microsoftu
Oskar Ziomek
23.01.2020 15:42

Microsoft Surface Duo, czyli dwuekranowy, składany tablet z Androidem powinien pojawić się w sklepach pod koniec 2020 roku. Urządzenie zostało już zaprezentowane podczas ubiegłorocznej konferencji i jak się okazuje – prace nad jego ukończeniem dynamicznie postępują. Do sieci trafiły nagrania pokazujące wstępnie przygotowany interfejs i gesty nawigacji.

Surface Duo to na pierwszy rzut oka mniejsza odmiana urządzenia Microsoft Surface Neo z Windowsem 10X, które również pojawi się w sklepach w tym roku. W praktyce Duo jest jednak innego rodzaju sprzętem – zostanie wyposażony w Androida i możliwość wykonywania połączeń głosowych. Już podczas prezentacji nie określano go jednak jednoznacznie mianem składanego smartfonu.

Jak widać na krótkich filmach zamieszczonych na Twitterze przez Zaca Bowdena, nawigacja po głównym menu Surface Duo jest już w zasadzie gotowa. Animacje są atrakcyjne, a całość nie przypomina na pierwszy rzut oka żadnego innego urządzenia z Androidem, jakie można dzisiaj znaleźć w sklepach.

Kiedy sprzęt pojawi się już na rynku, z pewnością będzie ciekawą alternatywą dla osób szukających funkcjonalnego tabletu, który można łatwo transportować (tutaj dzięki składanej konstrukcji).

Introducing Surface Duo

Jak dowiedzieliśmy się jeszcze w październiku 2019 roku, Microsoft Surface Duo zostanie wyposażony w dwa ekrany o przekątnej 5,6 cala, które po rozłożeniu urządzenia stworzą łączną powierzchnię o przekątnej ponad 8 cali. Za wydajność ma odpowiadać Snapdragon 855. Spodziewana jest także implementacja modułu sieci 5G.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)