iOSKomunikacja/społecznośćSpecjalistyczne komunikatoryMicrosoft Teams
Microsoft Teams ikona

Microsoft Teams

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Microsoft Teams to komunikator do pracy zespołowej dostępny w ramach Office 365. Aplikacja pozwala przeprowadzać rozmowy grupowe i dwuosobowe (także głosowe), monitorować zmiany w plikach, planować spotkania i tworzyć zadania niezbędne do realizowania celów. Grupy można dzielić na zespoły, a w ramach zespołu tworzyć odpowiednie kanały.

Po utworzeniu przestrzeni roboczej, zespołów i kanałów, można wygodnie podzielić pracowników na kilka grup, prywatnych lub publicznych. Rozmowy można prowadzić tekstowo, głosowo lub z użyciem czatu wideo, który z powodzeniem zastąpi spotkania. Podobnie jak inne komunikatory tego typu, Microsoft Teams pozwala na korzystanie ze wzmianek, dostosowywanie powiadomień, przeszukiwanie rozmów i zapisywanie istotnych wypowiedzi.

Komunikator świetnie integruje się z innymi aplikacjami Microsoftu i chmurą OneDrive, dzięki czemu można łatwo udostępniać, edytować i monitorować zmiany w plikach w obrębie Office'a 365.

Aplikacja wymaga płatnej komercyjnej subskrypcji usługi Office 365, subskrypcji bezpłatnej (ma wtedy pewne ograniczenia) bądź próbnej wersji aplikacji Microsoft Teams.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań3 943
Data aktualizacji10 kwi 2021
Rozmiar pliku0.35 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Microsoft Teams ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)