Microsoft uruchamia program Skype Insider, zapisy już ruszyły

Microsoft uruchamia program Skype Insider, zapisy już ruszyły

Microsoft uruchamia program Skype Insider, zapisy już ruszyły
08.11.2016 16:51

Dobre wieści dla użytkowników oprogramowania Microsoftu, dla których ważniejsza niż stabilność i niezawodność, jest możliwość testowania nowych funkcji. Od miesięcy mają oni możliwość udziału w Windows Insider i Office Insider, a Microsoft ogłosił dziś uruchomienie kolejnego programu, tym razem dla Skype'a.

Założenia programu nie różnią się od dotychczasowych programów Insider: uczestnicy programu Skype Insider zyskają możliwość testowania nowych funkcji komunikatora jako pierwsi. Microsoftowi zależy na informacji zwrotnej, co ma przełożyć się na najwyższą jakość oprogramowania, gdy trafi ono do pozostałej części użytkowników w wydaniu stabilnym.

Skype Insider umożliwia korzystanie z testowych kompilacji komunikatora na Windowsie, Androidzie, iOS-ie, macOS-ie. Co ciekawe, bycie Inisderem nie wiąże się z dostępem do wersji Skype Preview, która zarezerwowana jest wciąż dla użytkowników biorących udział w analogicznych testach całego Windowsa.

Dzisiejszy start programu poprzedziło przemianowanie Xbox One Preview Program. Jak widać Microsoft robi wiele, by społeczność testujących rozrastała się, a informacji zwrotnych napływało coraz więcej. Pozostaje tylko żywić nadzieję, że przełoży się to na faktyczną jakość oprogramowania. Chęć udziału w programie Skype Insider może zgłosić każdy na stronie przedsięwzięcia.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)