Microsoft wydaje Dynamics CRM 2011

Microsoft wydaje Dynamics CRM 2011

17.02.2011 16:05

Microsoft wydał najnowszą wersję systemu do zarządzania relacjami z klientami - Microsoft Dynamics CRM 2011.

Jak czytamy w informacji prasowej, nowa wersja Dynamics CRM do instalacji na bazie własnej infrastruktury odpowiada najnowszej wersji webowej usługi Dynamics CRM Online, która została wydana także na polskim rynku pod koniec ubiegłego miesiąca. W najnowszej wersji Dynamics CRM 2011 zapewniono integrację z WSS 3.0, zastąpiono starszy interfejs wstążką znaną z aplikacji pakietu Office, wprowadzono wsparcie dla LINQ, usług WCF i protokołu OData, poprawiono też możliwości sortowania i filtrowania danych na wzór opcji dostępnych w Excelu. Dodano nowe funkcje raportowania, poprawiono współpracę z programem Outlook, a nowego CRMa można teraz skalować nawet do 150 tys. równoczesnych użytkowników.

Microsoft Dynamics CRM to w pełni zintegrowany system do zarządzania relacjami z klientami (CRM). Umożliwia tworzenie i wgląd w obraz relacji z klientem na wszystkich etapach, począwszy od momentu nawiązania relacji, przez sprzedaż, aż po późniejszą opiekę posprzedażną i pomoc. W skład pakietu wchodzą narzędzia wspomagające sprzedaż, marketing i wszystkie procesy związane z obsługą klienta. System został zintegrowany z programem Microsoft Office Outlook, współpracuje także z pozostałymi aplikacjami pakietu Office oraz Office SharePoint Server 2007. Wersja ewaluacyjna umożliwia przetestowanie wszystkich funkcji produktu przez 90 dni.

Wersję testową Microsoft Dynamics CRM 2011 można pobrać z działu PROGRAMY -> Firma -> Zarządzanie relacjami z klientami CRM.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)