Microsoft wydaje Visual Studio 2010 Service Pack 1 Beta

Microsoft wydaje Visual Studio 2010 Service Pack 1 Beta

08.12.2010 15:01

Microsoft wydał Visual Studio 2010 Service Pack 1 w wersji beta. Programiści skupili się głównie na wyeliminowaniu obecnych błędów.

Wprowadzenie Service Pack 1 dla środowiska programistycznego Microsoftu do tworzenia aplikacji na platformie .NET ogłoszono na blogu firmy. Aktualizacja dostępna jest na razie jedynie dla subskrybentów MSDN. Już jutro natomiast będą mogli ściągnąć ją wszyscy użytkownicy Visual Studio 2010. Microsoft skupił się przede wszystkim na poprawkach i eliminacji wykrytych wcześniej błędów. SP1 oferuje rozszerzone materiały pomocy, wprowadzono także narzędzie IntelliTrace w wersji 64-bitowej. Poprawki objęły SharePointa, a także Silverlight 4 Tools. Pełna lista zmian dostępna jest na blogu Microsoftu.

Firma nie poleca instalacji SP1 osobom korzystającym z ASP.NET MVC 3 RC. Aktualizacja Visual Studio 2010 może w takim przypadku stwarzać problemy podczas pracy z Razor IntelliSense. Microsoft rozwiąże ten problem w przyszłym tygodniu wydając nową wersję MVC 3.

Przypomnijmy, że środowisko programistyczne Visual Studio 2010 zostało udostępnione po opóźnieniach, w połowie kwietnia tego roku. Wersję testową Visual Studio 2010 Ultimate można pobrać z naszego vortalu. Dostępna jest w dziale PROGRAMY -> Programowanie -> Środowiska programistyczne.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)