Microsoft Xim ikona

Microsoft Xim1.5.3

AndroidGrafika i fotografiaKatalogowanie i udostępnianie zdjęćMicrosoft Xim
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Xim to nowa aplikacja Microsoftu do dzielenia się zdjęciami, a przede wszystkim ich wspólnego oglądania. Co ją odróżnia na tle innych? Możliwość jednoczesnego przeglądania wybranych zdjęć przez kilka osób na różnych urządzeniach.

Jak to działa w praktyce? Chcesz w szkole pokazać zdjęcia z ostatniej imprezy? Zamiast wysyłać je każdemu, albo przekazywać swój telefon wysyłasz odpowiedni link. Od tej pory każdy zaproszony śledzi na swoim urządzeniu twoją prezentację. Twoje znajomi są daleko, a razem z nimi chcesz na żywo oglądać i komentować wspólne zdjęcia? To również żaden problem dla Xim.

Podczas przeglądania zaproszone osoby mogą korzystać ze wspólnego czata, a także sprawdzać kto jeszcze ma dostęp do zdjęć. Sama prezentacja, przez kilka godzin jest dostępna dla każdego kto wziął w niej udział.

Co istotne, aby móc oglądać materiały udostępnione przez innych nie trzeba posiadać aplikacji, wystarczy przeglądarka internetowa. Program korzysta z naszych zdjęć zgromadzonych w telefonie oraz na takich serwisach jak: Facebook, Instagram, Dropbox czy też OneDrive. Niestety, program wymaga podania numeru telefonu aby móc aktywować nasze konto. Dodatkowo zabrakło możliwości logowania kontem Microsoftu, jest jedynie opcja połączenia z Facebookiem. Xim to nietypowy pomysł i dobrze wykonana aplikacja. Swoje zadanie spełnia dobrze, pytanie czy tak naprawdę potrzebujemy takich rozwiązań.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań76
Data aktualizacji9 gru 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Microsoft Xim ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)