WindowsArchiwumProgramy archiwalneMidiMeow

MidiMeow1.04

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Prosty program do konwersji plików w formacie MIDI na pliki muzyczne w formacie WAV, MP3 (bitrate 128 lub 192) lub OGG. Obsługa programu jest bardzo prosta - wystarczy wskazać plik MIDI, który chcemy poddać konwersji i wybrać nazwę oraz format pliku wynikowego. Dodatkowo można skorygować częstotliwość próbkowania. Ze względu na fakt, iż konwersja dokonywana jest przy pomocy układu syntezatora karty dźwiękowej, wierność brzmienia wykorzystywanych w pliku instrumentów zależy bezpośrednio od jakości tego układu. Co za tym, idzie efekty wynikowe mogą być różne przy różnych kartach dźwiękowych.

Uwaga! Przed dokonaniem konwersji należy we Właściwościach Nagrywania (w Regulacji Głośności) karty dźwiękowej wybrać odpowiednie urządzenie nagrywające (w zależności od zainstalowanej karty będą to np. Mieszane wyjścia Wave). Dla zredukowania poziomu szumów i zakłóceń zaleca się wyciszenie wszystkich urządzeń odtwarzających we Właściwościach Odtwarzania poza Syntezatorem i nie ustawianie maksymalnego poziomu głośności Syntezatora.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
2.02 oceny
Twoja ocena
ProducentMeow-prod
Liczba pobrań39 382
Data aktualizacji14 sty 2009
Rozmiar pliku24.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)