WindowsArchiwumProgramy archiwalneMIFek

MIFek1.0.0.73

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MIFek - Menadżer Informacji Finansowej to prosta, niewielka aplikacja, pozwalająca na bieżąco śledzić kursy walut i jednostek TFI. Pozwala aktualizować dane z Internetu. Wyposażona jest w kalkulator przeliczający waluty, kalkulator wartości jednostek TFI, wykresy przebiegu kursów. Dzięki aplikacji można w prosty sposób przeliczyć jedną walutę na drugą, a także dowiedzieć się ile jednostek uczestnictwa można kupić za określoną sumę (w dowolnej walucie) lub ile w dowolnej walucie warta jest określona ilość jednostek uczestnictwa.

Informacja Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań6 369
Data aktualizacji25 lut 2005
Rozmiar pliku0.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)