MIFek1.0.0.73

WindowsArchiwumProgramy archiwalneMIFek
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MIFek - Menadżer Informacji Finansowej to prosta, niewielka aplikacja, pozwalająca na bieżąco śledzić kursy walut i jednostek TFI. Pozwala aktualizować dane z Internetu. Wyposażona jest w kalkulator przeliczający waluty, kalkulator wartości jednostek TFI, wykresy przebiegu kursów. Dzięki aplikacji można w prosty sposób przeliczyć jedną walutę na drugą, a także dowiedzieć się ile jednostek uczestnictwa można kupić za określoną sumę (w dowolnej walucie) lub ile w dowolnej walucie warta jest określona ilość jednostek uczestnictwa.

Informacja Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
Udostępnij
MIFek 1.0.0.73wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań6 367
Data aktualizacji25 lut 2005
Rozmiar pliku0.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)