AndroidGryLogiczne i karcianeMilionerzy PL
Milionerzy PL ikona

Milionerzy PL1.0.11

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Milionerzy PL to gra na podstawie doskonale znanego teleturnieju, w którym nagrodą główną jest milion złotych.

Gracze mogą sprawdzić, jak poradziliby sobie z odpowiedzią na 10 pytań z najróżniejszych dziedzin. Dostępne są dwa progi gwarantowane (1000 oraz 100 000 złotych), a także trzy koła ratunkowe (pół na pół, telefon do przyjaciela i pytanie do publiczności), które możemy wykorzystać, o ile zajdzie taka potrzeba. Co ciekawe, dzięki specjalnym tablicom rankingowym, porównamy swoje wyniki z rezultatami innych uczestników zabawy, a także znajomymi z Facebooka.

W odróżnieniu od telewizyjnego pierwowzoru, gdzie dostępne były tylko pytania tekstowe z czterema odpowiedziami do wyboru, Milionerzy PL oferują także dodatkowe zadania obrazkowe i muzyczne, dzięki którym gra staje się bardziej urozmaicona i nieprzewidywalna. Warto dodać, że gra zawiera możliwość dodawania własnych pytań do bazy.

Milionerzy PL posiadają czytelny, nowoczesny interfejs bazujący na grafikach znanych z prawdziwego teleturnieju. Podobnie jak w nim, tutaj również możemy zrezygnować z gry niemal w dowolnym momencie. Wyjątkiem jest sytuacja, w której zaznaczyliśmy już odpowiedź na dane pytanie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań585
Data aktualizacji30 lis 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Milionerzy PL ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)