Milionerzy Quiz2.2.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Milionerzy Quiz to świetny test wiedzy ogólnej dla wszystkich którzy lubią sprawdzać się we wszelkich turniejach, grach czy konkursach. Gra oparta została praktycznie w całości na formule teleturnieju o nazwie Milionerzy, którego polską edycję mieliśmy okazję (od niedawna mamy ją ponownie) oglądać w naszych telewizorach.

Rozgrywka odbywa się z pominięciem rundy kwalifikacyjnej, po prostu odpalamy aplikację i od razu wrzucani jesteśmy w wir pytań i odpowiedzi. Podobnie jak w telewizyjnym wydaniu walka idzie o milion złotych z czego po drodze czekają kwoty gwarantowane wraz z innymi regułami znanymi już dobrze dzięki TV.

Do dyspozycji gracza również oddano 3 koła ratunkowe: Pół na pół, Pytanie do publiczności oraz Podpowiedź eksperta! przy czym na podpowiedziach publiczności raczej daleko się nie zajedzie, a i nasz przyjaciel ekspert wiedzą zbytnio nie błyszczy, zwłaszcza w tych kulminacyjnych momentach.

Zdani jesteśmy praktycznie w całości tylko na siebie i własną wiedzę, ale także i na szczęście, bo ze względu na stosunkowo wysoki poziom trudności pytań, będzie nam ono bardzo potrzebne, zwłaszcza w dalszej części rozgrywki.

Gra zawiera zestaw 2400 autorskich pytań i możliwość niekończącej się rozgrywki, czyli po wpadce nie odpadamy z turnieju, ale zwyczajnie od nowa rozpoczynamy kolejną batalię po wirtualny milion ;-).

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań658
Data aktualizacji29 mar 2017
Rozmiar pliku9.67 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)