WindowsBiuroInne programy biurowemiMind
miMind ikona

miMind2.15 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

miMind to narzędzie do sporządzania map myśli, które okazują się niezwykle przydatne zarówno w trakcie nauki, jak i planowania rozmaitych działań.

Program dostępny jest w formie czytelnego i łatwego w obsłudze kreatora umożliwiającego szybkie przygotowanie mapy myśli. Dzięki niemu stworzymy ją w raptem kilkanaście sekund, a gdy zajdzie taka potrzeba, odpowiednio rozbudujemy projekt, umieszczając w nim kolejne chmurki, linie oraz kształty (np. prostokąty czy okręgi) zawierające przydatne informacje.

miMind zawiera kilka domyślnych szablonów (ciemnych oraz jasnych), a jeśli ostateczny wygląd mapy myśli nie będzie spełniał naszych oczekiwań, zawsze możemy zmienić jego szatę graficzną. Istnieje również opcja cofania ostatnio wykonanych operacji, dzięki czemu możemy na przykład sprawdzić, czy dodatki, które chcemy wprowadzić, będą pasowały do naszego dzieła.

Warto dodać, że miMind umożliwia eksportowanie map myśli do formatów graficznych (JPEG/JPG, PNG, TGA, BMP), PDF-ów, dokumentów tekstowych oraz plików XML. Możemy również stworzyć kopię zapasową projektu i przechowywać ją w internecie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań706
Data aktualizacji22 lis 2018
Rozmiar pliku23.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
miMind ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)