MimioStudio11.22

WindowsMultimediaPakiety multimedialneMimioStudio
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MimioStudio to zestaw zaawansowanych programów przeznaczonych dla nauczycieli korzystających z systemu Windows.

Pakiet umożliwia tworzenie bogatych i interesujących materiałów na potrzeby lekcji, wykładów czy interaktywnych pokazów szkoleniowych. W pełnej wersji programu skorzystamy między innymi z narzędzi do tworzenia galerii, dokumentów tekstowych, wykresów, głosowania, nagrywania materiałów, przeglądania materiałów online czy wyświetlania materiałów. W wersji demo możemy używać jedynie Notebooka, czyli programu do tworzenia notatek - zarówno graficznych jak i tekstowych. Możemy skorzystać z galerii oferującej kolorowe tła, organizować materiały w folderach, wyszukiwać pliki, importować dane czy eksportować gotowe lekcje jako wideo lub audio.

Na potrzeby programu można importować zarówno multimedia, jak i dokumenty stworzone w PowerPoincie, Wordzie, Excelu czy Adobe Acrobat. Program oferuje podstawowe narzędzia do tworzenia obiektów, notatek, galerii czy zrzutów ekranu. Projekty możemy grupować w bocznym pasku programu, wyświetlać w oknie lub w trybie pełnoekranowym. Za pomocą preferencji można wybrać wersję językową, współpracę z urządzeniami zewnętrznymi, nagrywanie screecastu, jak również automatyczną aktualizację aplikacji.

Oprogramowanie współpracuje z licznymi urządzeniami takimi jak tablety, narzędzia do głosowania, skanery kamery itp. Spora ich część produkowana jest przez firmę Mimio jako rozszerzenie możliwości programu.

W wersji podstawowej pakiet dostępny jest jedynie w języku angielskim. Można jednak pobrać również rozszerzoną wersję językową z językiem polskim.

Udostępnij
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentMimio
Liczba pobrań2 218
Data aktualizacji28 sie 2014
Rozmiar pliku303.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)