bEisKhQl
Min ikona

Min1.7.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Min to nietypowa przeglądarka internetowa, której cechą charakterystyczną jest minimalistyczna forma i wysoka szybkość działania. Aplikacja nie stara się upodabniać do wiodących propozycji innych producentów, ale stanowić dla nich wyraźną alternatywę.

bEisKhQn

Producent skupił się na stworzeniu programu, w którym użytkownik nie będzie rozpraszany przez zbędne treści podczas przeglądania zasobów Sieci. W ustawieniach możliwe jest więc nawet blokowanie wyświetlania obrazków, a podczas przeglądania stron – korzystanie z trybu skupienia, który ukrywa z widoku pozostałe karty oraz uniemożliwia tworzenie nowych, zmuszając użytkownika do tytułowego skupienia się na czytaniu wyświetlonej witryny.

W aplikacji zaimplementowano również kilka interesujących rozwiązań związanych z obsługą: wpisana w pasku adresu komenda !bookmarks wyświetli listę wszystkich zakładek, którą można później przeszukiwać, zaś kombinacja klawiszy Ctrl+N stworzy nowe zadanie, w ramach którego grupować będzie można karty.

Program rozwijany jest w duchu otwartego kodem oprogramowania. Repozytorium znajduje się na GitHubie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Min 1.7.0wersja stabilna (32-bit)
Min 1.7.0wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
ProducentMin
Liczba pobrań4 115
Data aktualizacji18 sty 2018
Rozmiar pliku53.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Min ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEisKhRj