bDTTeYJh
MindNode ikona

MindNodeversion 4.5.8

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MindNode to bardzo dobra aplikacja do tworzenia notatek w postaci „map myśli”, czyli grafów prezentujących relacje między pojęciami, rozpoczynających się od centralnego pomysłu. W ten sposób można przygotowywać notatki z wykładów czy spotkań i notować pomysły.

bDTTeYJj

Aplikacja ma bardzo elegancki interfejs i estetycznie prezentuje mapy. Nie ma żadnych ograniczeń rozmiaru mapy, których węzły mogą mieć różne kształty i kolory. Na mapach można umieszczać zdjęcia i naklejki.

Zmiana kształtu mapy jest banalnie prosta, co pozwala skupić się na wprowadzaniu treści, a nie utrzymywaniu porządku. Można też przeszukiwać wszystkie wpisane pojęcia na prostej liście. Węzły można zamieniać w zadania do wykonania, co znacznie ułatwia zarządzanie projektami.

Aplikacja jest też przystosowana do potrzeb osób niedowidzących, może powiększać tekst i świetnie działa z systemem VoiceOver.

Mapy można synchronizować z iCloud i oglądać je na Macu i na urządzeniach mobilnych. Dokumenty można też importować i eksportować w formatach, FreeMind, OPML,, Markdown, TaskPaper, CSV lub jako tekst, a także zapisywać jako PDF i PNG. Aplikacja pozwala też publikować interaktywne dokumenty na stronach.

Aplikacja jest dostępna za darmo w ramach promocji. Najlepiej używać jej w połączeniu z wersją dla macOS.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentIdeasOnCanvas
Liczba pobrań78
Data aktualizacji16 lis 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
MindNode ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTeYJO
bDTTeYKf