bDTZHmyd

Mine Sweeper1.5

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatna gra pod jasnym tytułem Mine Sweeper to kolejny klon popularnego Sapera, czyli produkcji, którą zna chyba każdy użytkownik systemów z rodziny Windows. Darmowy projekt oferuje inną szatę graficzną oraz kilka dodatkowych opcji, w gruncie rzeczy jednak rozgrywka wciąż jest prosta w założeniach i każdy błyskawicznie pojmie zasady zabawy. Do wykrywania min zaprzęga się jak zwykle komputerową myszkę.

bDTZHmyf

Tytuł oferuje kilka stopni trudności, by mogli pogłówkować domorośli saperzy o różnym stopniu zaawansowania. Na początek poszukają 10 ładunków wybuchowych na małej planszy o wymiarach 10 na 10 pól. Żądni nieco większych wrażeń mają losowo generowane etapy 16 na 16 kratek z 40 minami, a prawdziwi hardkorowcy prostokątne pole 28 na 16, na którym rozłożono aż 99 rozrywkowych niespodzianek do wskazania.

Pierwszy ruch to kliknięcie gdziekolwiek z nadzieją, że od razu nie trafimy źle. Potem zaczyna się logiczne myślenie. Pola z cyframi wskazują ile i gdzie mniej więcej min rozłożono. Jeśli nie jesteśmy pewni jakichś kratek, można je odpowiednio oznaczyć, by wrócić do nich później. Na polu z oczywistą miną zatknąć należy zaś chorągiewkę. Po odnalezieniu wszystkich ładunków najlepszy czas zapisywany jest potem w rankingu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Mine Sweeper 1.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Liczba pobrań492
Data aktualizacji17 gru 2015
Rozmiar pliku0.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZHmyK
bDTZHmzb