Minecraft Marketplace: oficjalny sklep z modami do Minecrafta

Minecraft Marketplace: oficjalny sklep z modami do Minecrafta

10.04.2017 17:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dotąd brakowało miejsca, z którego fani mobilnego Minecrafta mogli wygodnie i bezpiecznie pobierać dodatki do gry. To zostało zauważone przez osoby, które zdecydowały się wykorzystać fenomen gry i popularność sklepu Google Play do dystrybucji fałszywych dodatków, stanowiących malware i adware.

Obraz

Wkrótce gracze w Minecraft – Pocket Edition będą mogli cieszyć się nowym oficjalnym sklepem, Minecraft Marketplace. Microsoft nawiązał partnerstwo z twórcami najlepszych modów do Minecrafta i udostępni je w jednym miejscu. Oprócz oczywistej wygody, ma to się także przysłużyć bezpieczeństwu. Sklep dostępny jest nie tylko dla aplikacji mobilnej, korzystać z niego mogą także użytkownicy uniwersalnej aplikacji przeznaczonej na Windowsa 10.

W sklepie znajdziemy mapy, tekstury czy minigry zbudowane przez najpopularniejszych twórców, między innymi Noxcrew, BlockWorks, Qwertyuiop The Pie, Blockception. Transakcje w sklepie odbywać będą się z wykorzystaniem Minecraft Coins, waluty, którą zdobyć będzie można dzięki mikropłatnościom w samej grze. Microsoft zapowiada, że twórcy otrzymają 70% przychodów ze sprzedanych w sklepie dodatków.

Obraz

Do korzystania z Minecraft Marketplace konieczne jest posiadanie zarejestrowanego konta Xbox. Publiczne testy beta oficjalnego sklepu z dodatkami do Minecrafta w wersji na Androida rozpoczną się w połowie kwietnia.Kieszonkową edycję gry zaleźć można w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)