r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Minecraft - Pocket Edition

Strona główna Android Gry Strategiczne

Minecraft - Pocket Edition to mobilne wydanie jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Minecraft to obecnie nie tylko gry, ale i książki, zabawki a nawet klocki Lego.

Galeria programu

W wersji mobilnej dostępne są dwa tryby gry: Survival oraz Creative w zależności od tego czy chcemy po prosty bezstresowo tworzyć nowy świat, czy też dodatkowo zmierzyć z niebezpieczeństwami, które w nim czekają. Edycja Pocket nie oferuje nam zbyt wielu możliwości ustawień przy tworzeniu nowego świata. Możemy ustawić jego typ oraz przypisać seed, to właściwie wszystko

Sterowanie pomimo możliwości edycji i konfiguracji nie należy do najwygodniejszych. Konkurencyjne tytuły potrafiły dopracować lepiej ten element gry. W opcjach znajdziemy także możliwość zmiany ustawień grafiki oraz samej rozgrywki (poziom trudności, tryb widoku z trzeciej osoby).

Minecraft - Pocket Edition posiada także tryb multiplayer po lokalnej sieci Wi-Fi. Minecraft - Pocket Edition to tytuł skierowany głównie do zagorzałych fanów gry inni znajdą w sklepie lepsze i bardziej dopracowane produkcje o podobnych mechanizmach zabawy, a przy okazji tańsze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fałszywe mody do Minecrafta pobrało z Google Play już milion osób

33
BEZPIECZEŃSTWO 24.03.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

W pewnym momencie rozwoju Androida można było pomyśleć, że oficjalny sklep z aplikacjami jest ostateczną formą dystrybucji oprogramowania, zresztą nie tylko w przypadku tego systemu operacyjnego. Rzeczywistość okazała się jednak inna, a Google Play ma mnóstwo wad, które zachęcają coraz większą liczbę użytkowników do uzyskiwania oprogramowania innymi drogami. I nie chodzi tu tylko o brak czytelnego katalogu czy bezużyteczne oceny oraz komentarze. Sytuacja wcale się nie poprawia także pod względem bezpieczeństwa, czego dowodzą wyniki ekspertyzy firmy ESET. Skrajnie naiwnym byłoby oczekiwać, że…

Nowe i dobre gry na smartfony, których możesz nie znać – jest w co pograć!

41
OPROGRAMOWANIE 14.02.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

W sklepie Google Play czekają na nas setki tysięcy aplikacji oraz gier. Niektóre wyglądają tak, jakby napisano je dla Androida w wersji 1.6, czyli – patrząc z perspektywy rozwoju tego systemu operacyjnego – niemal przedpotopowej. Są brzydkie, używanie ich przyprawia o ból głowy i zębów, trudno się połapać, o co chodzi na ekranie. A grając na smartfonie lub tablecie z Androidem, czasem nie można się oprzeć wrażeniu, że nawet na Atari lub ZX Spectrum jakieś 20 lat temu gry wyglądały lepiej. Ale są w sklepie Google Play również takie propozycje, przy których buzia sama się uśmiechnie. Bo to…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 26.03.2017 13:11

Ten artykuł jest trochę nie aktualny, może i dalej nie ma za bardzo możliwości generowania świata ale pozostałe aspekty zastały "naprawione".

  #3 11.02.2017 17:43

Zarombista ta gra.

  #2 20.08.2015 14:46

polecam minecraft Poket Edytion
wciąga

  #1 28.04.2015 10:19

wow

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.