AndroidGryStrategiczneMinecraft - Pocket Edition
Minecraft - Pocket Edition ikona

Minecraft - Pocket Edition1.20.41.02

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Minecraft - Pocket Edition to mobilne wydanie jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Minecraft to obecnie nie tylko gry, ale i książki, zabawki a nawet klocki Lego.

W wersji mobilnej dostępne są dwa tryby gry: Survival oraz Creative w zależności od tego czy chcemy po prosty bezstresowo tworzyć nowy świat, czy też dodatkowo zmierzyć z niebezpieczeństwami, które w nim czekają. Edycja Pocket nie oferuje nam zbyt wielu możliwości ustawień przy tworzeniu nowego świata. Możemy ustawić jego typ oraz przypisać seed, to właściwie wszystko

Sterowanie pomimo możliwości edycji i konfiguracji nie należy do najwygodniejszych. Konkurencyjne tytuły potrafiły dopracować lepiej ten element gry. W opcjach znajdziemy także możliwość zmiany ustawień grafiki oraz samej rozgrywki (poziom trudności, tryb widoku z trzeciej osoby).

Minecraft - Pocket Edition posiada także tryb multiplayer po lokalnej sieci Wi-Fi. Minecraft - Pocket Edition to tytuł skierowany głównie do zagorzałych fanów gry inni znajdą w sklepie lepsze i bardziej dopracowane produkcje o podobnych mechanizmach zabawy, a przy okazji tańsze.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.45 ocen
Twoja ocena
ProducentMojang
Liczba pobrań198 755
Data aktualizacji2 lis 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Minecraft - Pocket Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)