bDTYQtNN

Minilens1.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Minilens to sympatyczna bezpłatna gra, która z pozoru wydaje się być platformówką, ale bliżej jej jednak do nieśmiertelnego Sokobana. Postać zupełnie nie potrafi skakać, a poza tym naszym zadaniem jest przestawianie beczek w taki sposób, by je usunąć z ekranu. Wcielamy się w dzielnego robota sprzątającego, mającego za zadanie pozbyć się radioaktywnych odpadów, a przy okazji pozbierać też ostatnie na świecie roślinki.

bDTYQtNP

Na każdy etap składa się któreś z obu tych zadań. Przede wszystkim nie należy się nigdy śpieszyć, gdyż kluczowe znaczenie ma kolejność wykonywanych czynności. Bardzo łatwo złym ruchem zablokować sobie drogę do rozwiązania układu, a przez to zostać zmuszonym do zabawy od początku. Trzeba kombinować zwłaszcza z drabinami, umożliwiającymi tak wdrapywanie się wyżej, jak i wchodzenie na beczki.

Rozgrywka jest stopniowo urozmaicana. Z początku odpady po prostu spychamy z krańca ekranu, potem wysadzamy dobrze rozłożonymi bombami, a kiedy indziej znów trzeba przy tym skorzystać z teleportów. Poziomów do przejścia jest wiele oraz pogrupowano je w zestawy. Niektóre koncentrują się wyłącznie na zbieraniu, inne na niszczeniu, a pozostałe mieszają cele zabawy. Minilens to świetna rozrywka umysłowa.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Minilens 1.1wersja stabilna (32-bit)
Minilens 1.1wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentKobuge
Liczba pobrań141
Data aktualizacji7 sty 2016
Rozmiar pliku14.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTYQtOu
bDTYQtOL