WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychMiniTool Photo Recovery
MiniTool Photo Recovery ikona

MiniTool Photo Recovery3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MiniTool Photo Recovery to szybkie i wygodne w obsłudze narzędzie przeznaczone do odzyskiwania utraconych multimediów. Wbrew nieco mylącej nazwie umożliwia przywracanie nie tylko zdjęć, ale również materiałów wideo z wszelakiego rodzaju magazynów danych (dysków twardych, nośników USB czy kart pamięci).

Obsługa programu pomimo braku polskiej wersji językowej jest intuicyjna i z pewnością nie przysporzy nikomu żadnych problemów. Przez proces odzyskiwania plików prowadzi użytkownika specjalny kreator, w którym definiujemy nośnik z utraconymi danymi oraz typy plików jakie chcielibyśmy wyszukać. W rezultacie działania MiniTool Photo Recovery wyświetlana jest lista z wszystkimi znalezionymi danymi z podziałem na format pliku. Jeszcze przed odzyskaniem pliku możemy podejrzeć wybrane zdjęcia oraz filmiki.

Dużą zaletą opisywanego narzędzia jest szybkość i skuteczność działania, a także duża liczba wspieranych formatów multimedialnych. Znajdziemy wśród nich pliki JPG, TIFF/TIF, PNG, BMP, GIF, PSD, CRW, CR2, NEF, ORF, RAF, SR2, MRW, DCR , WMF, DNG, ERF, RAW, MOV, MP4, M4A, 3GP, 3G2, WMV, ASF, FLAC, SWF, MP3, MP2, M2TS, MKV,MTS, WAV, AIF i wiele innych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na odzyskanie multimediów o łącznym rozmiarze 200 MB.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań509
Data aktualizacji4 maj 2018
Rozmiar pliku17.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
MiniTool Photo Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)