AndroidGryZręcznościoweMiriel's Enchanted Mystery
Miriel's Enchanted Mystery ikona

Miriel's Enchanted Mystery

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Połączenie prostej gry ekonomicznej ze zręcznościówką. Nasza bohaterka, tytułowa Miriel opiekuje się sklep. Zadaniem gracza jest jego rozwój oraz obsługa klientów.

Ten ostatni element wymaga dobrego planowania i zręczności. Klienci potrzebują coraz bardziej różnorodnych produktów, a my mamy ograniczone moce przerobowe oraz magazynowe. Im szybciej ich obsłużymy tym większe wynagrodzenie zbierzmy na koniec. Za pieniądze dokupujemy nowe narzędzia i ulepszenia dla starych (np. szerszy regał na zapasy). Mechanizm ten jest stosowany wielu mobilnych grach.

Tym co wyróżnia Miriel's Enchanted Mystery na tel innych, jest całkowity brak mikropłatności. Płacąc za grę raz, nie spotkamy w rozgrywce żadnej możliwości na wydanie dodatkowych środków. Kolejnym elementem, odróżniającym grę od konkurencji są proste zagadki na spostrzegawczość, rozmieszczone pomiędzy poszczególnymi poziomami.

Grafika i muzyka to trzymają dobry poziom i doskonale budują klimat tej produkcji. Choć nie są w takich grach najważniejsze, widać że autorzy poświęcili im sporo czasu. Normalna cena gry waha się w granicach 12 zł.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producent10tons
Liczba pobrań40
Data aktualizacji18 cze 2014
System operacyjnyAndroid
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Miriel's Enchanted Mystery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)