WindowsMultimediaOdtwarzacze stacji radiowych i TVMiro
Miro ikona

Miro6.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Miro to multiplatformowa aplikacja, dystrybuowana na licencji Open Source, przeznaczona do pobierania i odtwarzania bezpłatnych materiałów wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, H.264, DivX, Windows Media, Flash Video również w jakości HD.

Program oferuje takie funkcje jak oglądanie wideo na pełnym ekranie, zarządzanie multimediami, tworzenie list odtwarzania, subskrybowanie tematycznych kanałów filmowych, przeszukiwanie stron YouTube, Yahoo!, Google Video, Blip i znacznie więcej. Miro pozwala również na pobieranie filmów za pośrednictwem sieci BitTorrent i automatyczne usuwanie obejrzanych kanałów, które zostały zapisane na dysku twardym. Oczywiście autorzy przewidzieli funkcję pozostawienia ulubionych pozycji.

Aplikacja w chwili obecnej oferuje w swojej bazie ponad 2 500 bezpłatnych kanałów filmowych, podcastów i blogów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.810 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań29 148
Data aktualizacji9 kwi 2013
Rozmiar pliku48.74 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Miro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)