MacOSGrafikaProgramy do malowaniaMischief Free
Mischief Free ikona

Mischief Free2.1.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mischief Free to darmowa i nieco okrojona wersja programu do malowania Mischief, który zasłynął „nieskończonym płótnem”. Obszar do malowania nie ma żadnych ograniczeń, można go dowolnie przesuwać, zmniejszać i powiększać.

Mischief Free to program bardzo prosty, który świetnie współpracuje z tabletem piórkowym. Sprawdzi się w rękach mniej wymagających rysowników i przy szybkich szkicach. Ciekawostką jest możliwość ustawienia przezroczystości całego okna, co może pomóc w przerysowywaniu zdjęć.

Rysunki można zapisać w formacie właściwym dla programu. Co ważne, pliki te wcale nie będą duże, mimo ogromnego obszaru roboczego. Po zakończeniu pracy można je wyeksportować w jednym z popularnych formatów graficznych.

W darmowej wersji programu znajdziemy oczywiście flagową cechę Mischiefa, czyli niczym nie ograniczony obszar, na którym możemy rysować. Do dyspozycji mamy tu prostą paletę barw, 3 pędzle, 3 odpowiadające im gumki, próbnik kolorów oraz narzędzia do przesuwania i powiększania obszaru roboczego.

W trybie pełnoekranowym możemy wywołać menu programu prawym przyciskiem myszy lub przyciskiem na piórku, nawigować można także gestami na ekranie dotykowym lub gładziku.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentThe Foundry
Liczba pobrań198
Data aktualizacji6 paź 2016
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Mischief Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)