WindowsGrafikaProgramy do malowaniaMischief Free
Mischief Free ikona

Mischief Free2.1.6

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mischief Free to darmowa i nieco okrojona wersja programu do malowania Mischief, który zasłynął „nieskończonym płótnem”.

W darmowej odmianie programu znajdziemy oczywiście flagową cechę Mischiefa, czyli niczym nie ograniczony obszar, na którym możemy rysować. Do dyspozycji mamy tu prostą paletę barw, 3 pędzle, 3 odpowiadające im gumki, próbnik kolorów oraz narzędzia do przesuwania i powiększania obszaru roboczego.

W trybie pełnoekranowym możemy wywołać menu programu prawym przyciskiem myszy lub przyciskiem na piórku, nawigować można także gestami na ekranie dotykowym lub gładziku.

Jest to produkt bardzo prosty, który świetnie współpracuje z tabletem piórkowym i z pewnością sprawdzi się w rękach mniej wymagających rysowników oraz przy szybkich szkicach. Ciekawostką jest możliwość ustawienia przezroczystości całego okna, co może pomóc w przerysowywaniu zdjęć. Rysunki można zapisać w formacie właściwym dla programu (i wcale nie będą duże, mimo ogromnego obszaru roboczego) lub wyeksportować w jednym z popularnych formatów graficznych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentThe Foundry
Liczba pobrań2 198
Data aktualizacji10 paź 2018
Rozmiar pliku22.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Mischief Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)