Mistrzowska Para: pierwsze rozdanie! Rusza przedsprzedaż smartfonów Sony Xperia XCompact #prasówka

Mistrzowska Para: pierwsze rozdanie! Rusza przedsprzedaż smartfonów Sony Xperia XCompact #prasówka

Mistrzowska Para: pierwsze rozdanie! Rusza przedsprzedaż smartfonów Sony Xperia XCompact #prasówka
12.09.2016 08:48

Sony Mobile uruchomiła przedsprzedaż najnowszego smartfonu Sony Xperia XCompact! W sieciach handlowych dostępna będzie pierwsza Mistrzowska Para ? smartfon wraz ze stylową osłoną SCTF20, której przednia część jest całkowicie przezroczysta, umożliwiając dostęp do całej powierzchni wyświetlacza.

Dwa pokazane na targach IFA smartfony z naszej serii Xperia X: flagowa Xperia XZ oraz kompaktowa Xperia XCompact, trafią do sprzedaży w sieciach handlowych i operatorskich w końcu września. Już dziś jednak fani Sony mogą skorzystać z promocyjnych warunków przedsprzedaży, zdobywając nie tylko atrakcyjny, idealnie mieszczący się w dłoni smartfon Xperia XCompact, ale także (w cenie smartfonu) ekskluzywne etui o wartości 199 złotych.

Obraz

Nasi klienci, mówi Agnieszka Jaśkiewicz, Head Of Marketing Poland w Sony Communications wysoko cenią bezpieczeństwo, wygodę obsługi i funkcjonalność produktów Sony. Najnowszą kompaktową Xperię i stylową do niej osłonę projektował ten sam designer, szczególnie dbając o to, by użyteczność szła w parze z przepięknym wzornictwem. I tak też się stało. Oferujemy w przedsprzedaży znakomity smartfon i urokliwe etui, pozwalające na dostęp do wszystkich funkcji widocznych na ekranie Xperii nawet po zamknięciu klapki. Smartfon jest bezpieczny, a jednocześnie szalenie łatwo można go obsługiwać. A co najważniejsze ? dostosowane do barw smartfonu kolory osłony podkreślają najlepsze cechy naszego produktu. Jestem przekonana, że tej jesieni to będzie jeden z najmodniejszych zestawów!

Mechanizm akcji promocyjnej Mistrzowska Para jest prosty. Wystarczy kupić w przedsprzedaży smartfon Sony Xperia XCompact u jednego z Partnerów, a otrzymasz Touch Cover SCTF20. Oferta ma charakter limitowany i trwa od 9 do 25 września 2016 roku lub do całkowitego wyczerpania zapasów.

Smartfony Xperia XCompact można kupić w przedsprzedaży w następujących sklepach i sieciach handlowych: Media Markt, Saturn, Redcoon, Neonet, Sferis, Agito, Media Expert, EuroRTV Agd, Komputronik, Sony Centre, 4CV, AB Foto, Mpoint (strefa marek), Allegro (strefa marek), Xkom, Morele.net, 2bis.pl

Obraz

Agnieszka Jaśkiewicz: To tylko początek, pierwsza odsłona wspaniałych przeżyć, które czekają na szczęśliwych posiadaczy najnowszych modeli smartfonów Sony Xperia. Mistrzowska Para to nasza akcja, która będzie rozwijała się z każdym tygodniem, pełna niespodzianek i wielkich atrakcji. Warto śledzić nasze kanały społecznościowe i zaglądać do sklepów, w których oferujemy Xperię. Zapewniam, że będzie się działo.

Regulamin akcji promocyjnej dostępny jest w każdym punkcie sprzedaży Partnera. Ceny smartfonów Xperia XCompact w przedsprzedaży ? 2199 zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)