MiTeC DirList ikona

MiTeC DirList1.2.5.0

WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweMiTeC DirList
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MiTeC DirList to zupełnie darmowe (zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego) narzędzie przeznaczone do tworzenia list plików i folderów wraz z ich ścieżkami. Takie listy mogą mieć rozmaite przeznaczenie i mogą być przydatne w późniejszych, bardziej zaawansowanych analizach.

Obsługa aplikacji - ta nie wymaga instalacji, wystarczy program wypakować z archiwum ZIP - jest bardzo prosta i przypomina nieco obcowanie z Eksploratorem Windows lub innymi programami służącymi do eksploracji plików i folderów. Tworzenie listy podzielone jest na trzy etapy. Podczas pierwszego wybieramy dysk/partycję i wskazujemy foldery oraz pliki, które chcemy zawrzeć w wygenerowanym spisie. Na tym etapie możemy także zadecydować, czy do listy dołączyć podfoldery, czy też może program ma brać pod uwagę tylko pliki z określoną nazwą lub rozszerzeniem. Po kliknięciu przycisku Start, przenoszeni jesteśmy do drugiego etapu, w którym możemy zorientować się w podglądzie oraz ustalić takie szczegóły, jak wyświetlane kolumny, format raportu (HTML lub CSV) oraz wykorzystane kolory.

Ostatnim etapem jest finalny podgląd wygenerowanej listy. Jeśli wszystko jest w porządku i zgodne z oczekiwaniami, nie pozostaje nic innego, jak jej zapisanie na dysku lub wydrukowanie. Całość operacji trwa zaledwie kilka sekund, a przejrzysty interfejs pozwala na swobodne użytkowanie nawet mniej doświadczonym użytkownikom już przy pierwszych uruchomieniu aplikacji.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMichal Mutl
Liczba pobrań404
Data aktualizacji18 gru 2016
Rozmiar pliku1.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MiTeC DirList ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)