MiTeC Mail Viewer2.3.0

WindowsInternet i komunikacjaInne programy internetoweMiTeC Mail Viewer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MiTeC Mail Viewer to niewielkie narzędzie do przeglądania zawartości plików z bazami danych wiadomości mailowych, bez konieczności instalacji jakiegokolwiek klienta pocztowego. Program obsługuje bazy danych takich aplikacji jak Microsoft Outlook Express 4,5 i 6 (w formacie ISX, MBX i DBX), Windows Vista Mail/Windows Live Mail oraz Mozilla Thunderbird. Wspierane są również samodzielne pliki EML.

Program daje możliwość podglądu zawartych w pliku z bazą wiadomości mailowych, w tym także w widoku szczegółowym wraz z załącznikami. Ponadto każda z korespondencji może zostać wydrukowana lub zapisana w postaci pliku EML. Atutem narzędzia są rozbudowane funkcje wyszukiwania i filtrowania poczty. Kolejną ważną cechą MiTeC Mail Viewer jest możliwość otwierania wielu baz danych jednocześnie, a każda z nich dostępna jest z poziomu osobnej zakładki.

Aplikacja dostępna jest w kilku wersjach językowych - w tym także polskiej. Nie wymaga ona instalacji i uruchamiana może być m.in. z poziomu pendrive'a.

Udostępnij
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
2.54 oceny
Twoja ocena
ProducentMichal Mutl
Liczba pobrań23 877
Data aktualizacji27 mar 2017
Rozmiar pliku1.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)