bDTZrvJx
MiTeC System Information X ikona

MiTeC System Information X3.6.0

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MiTeC System Information X to darmowe narzędzie, za pomocą którego dowiemy się wszystkiego o naszym komputerze - głównie zainstalowanym w nim sprzęcie, ale nie tylko. Aplikacja nie potrzebuje instalacji, wystarczy ją wypakować z archiwum ZIP.

bDTZrvJz

Po uruchomieniu programu, wystarczy kliknąć przycisk "Scan", aby program szybko sprawdził cały system i sporządził szczegółowy raport na temat podzespołów obecnych w komputerze. Dowiemy się z niego w zasadzie wszystkiego co potrzebujemy (uzyskamy informacje m.in. o producencie i modelu płyty głównej, szybkości procesora, ilości zainstalowanej pamięci RAM oraz podłączonych urządzeń Plug and Play, portach USB i wiele innych). Dodatkowo można zaznaczyć przed skanowaniem, żeby aplikacja wykryła również zainstalowane update'y i hotfixy systemu.

Pod względem szczegółowości dostarczanych informacji MiTeC System Information X może śmiało konkurować z innymi aplikacjami tego typu. Zbieranie informacji na temat komputera odbywa się szybko, a interfejs użytkownika jest prosty i przejrzysty, oferując łatwy dostęp do informacji poprzez drzewko kategorii po lewej i panel ze szczegółami po prawej stronie okna.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Wszystkie wersje
MiTeC System Information X 3.6.0wersja stabilna (32-bit)
MiTeC System Information X 3.6.0wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
ProducentMichal Mutl
Liczba pobrań914
Data aktualizacji2 mar 2020
Rozmiar pliku2.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MiTeC System Information X ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZrvKe
bDTZrvKv