MixRadio ikona

MixRadio1.2

iOSMultimediaStreaming muzykiMixRadio
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MixRadio to usługa muzyczna zapewniająca nam dostęp do sporej bazy utworów. W przeciwieństwie do innych, podobnych serwisów, nie oferuje nam bezpośredniego dostępu do wybranych albumów, a do mieszanek utworów wybranych gatunków i artystów.

Aby skorzystać z możliwości aplikacji należy posiadać konto w usłudze MixRadio. W tym celu możemy utworzyć nowe w oparciu o e-mail, bądź też posłużyć się kontem Facebook, Google + oraz Microsoft. Ekran główny programu składa się z propozycji miksów. Podzielono je na kategorie tematyczne oraz gatunki.

Mamy również możliwość stworzenia własnych mieszane, łącząc ze sobą różnych wykonawców. Wystarczy wyszukać ich w bazie MixRadio. Aby lepiej dopasować proponowane utwory do naszych preferencji, autorzy udostępnili nam system oceniania. Jeżeli jakaś piosenka nie przypadnie nam do gustu, możemy to zaznaczyć, a także przejść do kolejnej (niemożliwe jest cofanie się do poprzedniej).

Kolejną z zalet aplikacji MixRadio jest możliwość pobrania 4 dowolnych miksów do pamięci urządzenia. Będą dostępne nawet gdy telefon przejdzie w tryb offline. Każda taka mieszanka to około 2 godzin muzyki. W przypadku gdy dany utwór przypadnie nam do gustu, możemy w prosty sposób przejść do sklepu iTunes w celu dokonania zakupu. Na chwilę obecną aplikacja dostępna jest za darmo i nie posiada żadnych dodatkowych subskrybcji.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań82
Data aktualizacji3 lip 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
MixRadio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)