AndroidGryWyścigiMMX Hill Climb
MMX Hill Climb ikona

MMX Hill Climb1.0.13036

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MMX Hill Climb to gra wyścigowa, w której prowadzimy samochody z miękkim podwoziem i charakterystycznymi dużymi oponami. Zadaniem gracza jest wytrwać jak najdłużej na każdym z torów, unikając wywrotki.

Gra dostarcza mnóstwa rozrywki. Ścigamy się w niej na ładnie wykonanych graficznie planszach, pełnych stromych podjazdów. Sterujemy, używając hamulca i pedału gazu, starając się prowadzić tak, aby nasze auto nie przewróciło się. Wywrotka sprawi bowiem, że pojazd efektownie eksploduje, a zabawa zacznie się od nowa. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że walczymy przez internet z innymi użytkownikami aplikacji, a stawką jest pierwsze miejsce na danym torze.

Postępy w grze sprawią, że zdobędziemy punkty oraz złote monety, dzięki którym odpowiednio podrasujemy wóz lub kupimy nowe pojazdy. Dodatkowe elementy można też dokupić za pomocą modułu mikropłatności, za prawdziwą walutę.

Gra oferuje możliwość integracji z usługą Gry Google Play. Taki krok pozwoli synchronizować wyniki z chmurą Google, a także rywalizować z innymi użytkownikami aplikacji. Jest też opcja zalogowania się do gry za pomocą konta na Facebooku. W ten sposób będziemy mogli rywalizować z naszymi znajomymi z tego serwisu społecznościowego, a także publikować posty o osiąganych przez nas wynikach.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentHutch Games
Liczba pobrań123
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
MMX Hill Climb ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)