bECVfZPF

MOBackup9.69

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

MOBackup to program służący do tworzenia kopii zapasowej danych przechowywanych w kliencie poczty elektronicznej Microsoft Outlook.

bECVfZPH

Tworzenie kopii zapasowych wiadomości, listy kontaktów, notatek, kalendarza, zakładek, sygnatur i ustawień zdefiniowanych w Microsoft Outlook jest niezwykle przydatne wśród użytkowników, którzy nie mogą narazić się na utratę danych czy to w wyniku przypadku czy też awarii sprzętowej.

MOBackup pozwala na przywrócenie danych na danym komputerze, a nawet oferuje funkcję przenoszenia ich pomiędzy urządzeniami. Opcjonalnie użytkownik może skorzystać z opcji 256-bitowego szyfrowania w celu zabezpieczenia kopii zapasowej dowolnym hasłem.

MOBackup obsługuje nie tylko najnowszą wersję programu, Microsoft Outlook 2016, ale także wcześniejsze odsłony: Microsoft Outlook 2013, Microsoft Outlook 2010, Microsoft Outlook 2007, Microsoft Outlook 2003, a nawet Microsoft Outlook 2000.

Udostępnij
MOBackup 9.69wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań284
Data aktualizacji29 paź 2019
Rozmiar pliku5.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECVfZQD