iOSPodróże i transportParkingimobiParking Arval
mobiParking Arval ikona

mobiParking Arval1.0.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

mobiParking Arval to aplikacja, która ma ułatwić parkowanie w płatnych strefach. Płatność odbywa się z poziomu smartfonu, użytkownik nie musi nawet wysiadać z samochodu.

Aplikacja zapewnia regulowanie płatności dokładnie za czas parkowania, bez strat spowodowanych przeszacowaniem długości postoju. Za jej pomocą można opłacić parkowanie w ponad 50-ciu miastach w Polsce, nie tylko w dużych aglomeracjach, ale także w mniejszych miastach, które posiadają strefę płatnego parkowania.

Interfejs aplikacji jest bardzo prosty. Na początku należy utworzyć konto, które wymaga podania numeru telefonu oraz adresu e-mail. Potem wybieramy miasto, w którym głównie będziemy korzystać z usługi. Oczywiście w dowolnej chwili możemy zmienić ustawione miasto. Następnie należy wprowadzić dane o samochodzie, w tym jego numer rejestracyjny i opcjonalną nazwę. Wśród dostępnych opcji znajdziemy informacje o strefach płatnego parkowania – godzinie obowiązywania i cennik.

Jedną z ważniejszych funkcji mobiParking Arval jest to, że na koniec miesiąca pracodawca może pobrać jedną, zbiorczą, fakturę z podsumowaniem transakcji dokonanych w danym miesiącu przez wszystkich kierowców. Pozwala to firmom na lepszą kontrolę kosztów, ale także zmniejsza ilość żmudnej pracy administracyjnej.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań93
Data aktualizacji15 cze 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
mobiParking Arval ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)