bEKyzZWt
MoboPlay ikona

MoboPlay1.3.0.130

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

MoboPlay to darmowy program dla posiadaczy urządzeń przenośnych z systemem Android lub iOS, który pozwala na zarządzanie danymi znajdującymi się w pamięci telefonu bezpośrednio na komputerze.

bEKyzZWv

Użytkownicy korzystający z MoboPlay na swoim pececie mogą bardzo łatwo i szybko uporządkować dostępne aplikacje (zarówno zainstalowanych, jak i systemowych), gry, muzykę oraz filmiki z YouTube'a, a także otrzymać powiadomienia o dostępności aktualizacji przy wykorzystaniu Download Managera. Możliwe jest również edytowanie kontaktów oraz przeglądanie i usuwanie wiadomości.

To doskonała alternatywa dla żmudnego i powolnego wpisywania bądź usuwania rozmaitych treści z poziomu urządzenia przenośnego. Za pomocą MoboPlay bezproblemowo dodamy nowe utwory muzyczne do pamięci naszego smartfona czy tabletu, a nawet zainstalujemy nowe gry na dowolnym urządzeniu mobilnym.

MoboPlay zawiera opcję tworzenia kopii zapasowej danych. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy, bowiem cała operacja zostaje wykonana poprzez jedno kliknięcie. Umożliwia także przywracanie systemu i usuwanie zbędnych plików.

Udostępnij
MoboPlay 1.3.0.130wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań215
Data aktualizacji1 cze 2016
Rozmiar pliku4.66 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MoboPlay ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKyzZXr