WindowsObsługa urządzeń mobilnychPakiety oprogramowaniaMoboRobo
MoboRobo ikona

MoboRobo5.1.9.589

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Moborobo to bezpłatne narzędzie, z poziomu którego możemy łatwo i wygodnie zarządzać zawartością urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą Androida oraz iOSa. Z powodzeniem posłużyć ono może posiadaczom smartfonów i tabletów do zarządzania różnymi danymi przechowywanymi w obrębie urządzenia, zainstalowanymi na nim aplikacjami, multimediami, jak również motywami graficznymi.

Program podzielony został na moduły przeznaczone do wykonywania ściśle określonych zadań. Na głównym ekranie aplikacji znajdziemy podstawowe informacje o podłączonym do komputera urządzeniu (model, wersji firmware, ilości dostępnej pamięci czy liczbie kontaktów, wiadomości, zainstalowanych programów i gier). Kolejne narzędzia dostępne z poziomu zakładek umożliwiają użytkownikowi zarządzanie danymi kontaktowymi, wiadomościami SMS czy połączeniami, a także instalowanie na smartfonie/tablecie nowych aplikacji i gier, obsługę multimediów (zdjęć, muzyki i klipów wideo) oraz pobieranie na urządzenie nowych motywów graficznych.

Moborobo jako jedno z nielicznych narzędzi tego typu wspiera urządzenia zarówno z Androidem, jak również iOSem. W przypadku tego pierwszego program obsługuje niemal wszystkie dostępne na rynku urządzenia takich producentów jak m.in. Samsung, Sony, LG, HTC itp. Komunikacja pomiędzy komputerem a smartfonem czy tabletem odbywać się może z wykorzystaniem kabla USB lub w przypadku Androida także bezprzewodowego połączenia WiFi (wymagana instalacja na urządzeniu mobilnym odpowiedniej aplikacji MoboDaemon).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.25 ocen
Twoja ocena
ProducentMoboRobo.com
Liczba pobrań11 208
Data aktualizacji26 paź 2016
Rozmiar pliku24.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MoboRobo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)