MoboRobo ikona

MoboRobo5.1.9.589

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Moborobo to bezpłatne narzędzie, z poziomu którego możemy łatwo i wygodnie zarządzać zawartością urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą Androida oraz iOSa. Z powodzeniem posłużyć ono może posiadaczom smartfonów i tabletów do zarządzania różnymi danymi przechowywanymi w obrębie urządzenia, zainstalowanymi na nim aplikacjami, multimediami, jak również motywami graficznymi.

Program podzielony został na moduły przeznaczone do wykonywania ściśle określonych zadań. Na głównym ekranie aplikacji znajdziemy podstawowe informacje o podłączonym do komputera urządzeniu (model, wersji firmware, ilości dostępnej pamięci czy liczbie kontaktów, wiadomości, zainstalowanych programów i gier). Kolejne narzędzia dostępne z poziomu zakładek umożliwiają użytkownikowi zarządzanie danymi kontaktowymi, wiadomościami SMS czy połączeniami, a także instalowanie na smartfonie/tablecie nowych aplikacji i gier, obsługę multimediów (zdjęć, muzyki i klipów wideo) oraz pobieranie na urządzenie nowych motywów graficznych.

Moborobo jako jedno z nielicznych narzędzi tego typu wspiera urządzenia zarówno z Androidem, jak również iOSem. W przypadku tego pierwszego program obsługuje niemal wszystkie dostępne na rynku urządzenia takich producentów jak m.in. Samsung, Sony, LG, HTC itp. Komunikacja pomiędzy komputerem a smartfonem czy tabletem odbywać się może z wykorzystaniem kabla USB lub w przypadku Androida także bezprzewodowego połączenia WiFi (wymagana instalacja na urządzeniu mobilnym odpowiedniej aplikacji MoboDaemon).

Udostępnij
MoboRobo 5.1.9.589wersja stabilna (32-bit)
MoboRobowersja 3.0.1.385
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.25 ocen
Twoja ocena
ProducentMoboRobo.com
Liczba pobrań10 815
Data aktualizacji26 paź 2016
Rozmiar pliku24.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MoboRobo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)