WindowsNarzędziaInne narzędziaModernMix
ModernMix ikona

ModernMix2.22

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

ModernMix to niewielkie narzędzie przeznaczone dla posiadaczy systemu operacyjnego Windows 8. Daje ono możliwość uruchamiania aplikacji dla interfejsu ModernUI w klasyczny sposób na pulpicie systemowym, ułatwiając tym samym pracę z wieloma programami tego typu.

Decydując się na korzystanie z ModernMix użytkownik otrzymuje możliwość uruchamiania aplikacji stworzonych z myślą o ModernUI w osobnych oknach na pulpicie Windows. Możliwości jakie daje to niewielkie narzędzie nie pozostają bez znaczenia w przypadku kiedy pracujemy z więcej niż jedną aplikacją tego typu i chcielibyśmy móc sprawnie przełączać się pomiędzy nimi.

Program oferuje również funkcje, pozwalające nam łatwo zmieniać rozmiar poszczególnych okien oraz ich pozycję na ekranie. Wszystkie te ustawienia są przez narzędzie zapisywane, a następnie odtwarzane po ponownym uruchomieniu danej aplikacji. Nie zabrakło również opcji przypinania programów do paska zadań.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań233
Data aktualizacji24 wrz 2020
Rozmiar pliku5.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ModernMix ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)