bESGqoiJ

MODO10.2v2

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MODO to profesjonalny program do modelowania 3D, teksturowania i renderowania, którego interfejs nie sprawi trudności artystom nie zawsze przyzwyczajonym do skomplikowanych rozwiązań.

bESGqoiL

MODO został wyposażony w narzędzia do rzeźbienia i modelowania, z których korzystać można w fotorealistycznym obszarze roboczym, na żywo renderującym zmiany. MODO sprawdzi się zarówno przy modelowaniu produktów na potrzeby reklamy, postaci dla gier i animacji, jak i projektów artystycznych i abstrakcyjnych. Znajdziemy tu narzędzia do tradycyjnego modelowania bryłowego wraz z operacjami Boole'a na obiektach, możliwość rzeźbienia, malowania, tworzenia tekstur na płaszczyźnie i animowania. Wszystkie narzędzia zostały intuicyjnie porozmieszczane i znalezienie ich nie sprawia problemu nawet początkującym użytkownikom.

MODO doskonale wpisuje się w środowiska pracy grupowej. Pakiet ma niemal nieograniczone możliwości renderowania sieciowego, dzięki czemu znalazł miejsce w studiach filmowych i reklamowych. MODO można rozszerzać i wykorzystywać programach napisanych w Pythonie i C++, ma także pełne SDK dla Pythona i w pełni konfigurowalny interfejs, dzięki czemu można go dostosować do potrzeb danego środowiska. Program bezproblemowo pracuje z branżowymi standardami, jak OpenSubdiv, OpenColorIO, OpenEXR, OpenVDB czy Alembic.

Uwaga!

Skorzystanie z wersji testowej programu wymaga założenia konta w serwisie producenta. Licencja testowa na 30 dni zostanie przypisana do konta i adresu e-mail. Plik z licencją zostanie przysłany na podany przy rejestracji adres e-mail.

Udostępnij
MODO 10.2v2wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentThe Foundry
Liczba pobrań83
Data aktualizacji28 mar 2017
Rozmiar pliku407.49 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESGqoiV
Komentarze (0)
bESGqojH