WindowsMultimediaTworzenie i edycja animacjiMoho Debut

Moho Debut12.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Moho Debut, dawniej znany jako Anime Studio Debut, to program do tworzenia animacji 2D. Postacie można zaprojektować z pomocą intuicyjnych narzędzi wektorowych lub importować z innych programów (także modele 3D), do animacji można wykorzystać szkielety lub rysować kolejne klatki ręcznie, w tym samym programie można podłożyć do filmów dźwięk.

Przy tworzeniu postaci można sięgnąć po intuicyjne narzędzia wektorowe i podstawowe kształty lub wektorowe rysunki odręczne. Różne sposoby kolorowania z wykorzystaniem gradientów, deseni czy materiałów dają bardzo szerokie możliwości przy doborze stylu animacji.

Program pozwala w interesujący sposób łączyć możliwości, jakie daje animacja z użyciem klatek kluczowych i kości. Animator może wybrać mechanizm odpowiedni dla danego fragmentu sceny. Kontrola ruchu może odbywać się na wielu warstwach, na których można nakładać efekty i podglądać je w czasie rzeczywistym. Kolejną zaletą Anime Studio Debut jest możliwość eksportowania filmów w wielu formatach, także bezpośrednio na YouTube.

Ten sam instalator pozwala przetestować wersję Debut i Pro programu. Wersja próbna działa prze 30 dni.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań865
Data aktualizacji28 lut 2017
Rozmiar pliku392.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)