Moje Notatki - Notatnik2.0.2

AndroidAkcesoriaNotesyMoje Notatki - Notatnik
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Moje Notatki - Notatnik pozwoli nam tworzyć i zarządzać notatkami. Dzięki opcji synchronizacji z chmurą mamy pewność, że nasze dane nie przepadną, a my możemy przenosić je pomiędzy urządzeniami.

Ekran główny programu stanowi lista notatek wraz z podziałem na grupy. Mamy tu też przycisk szybkiego tworzenia nowych notatek i wyszukiwarkę. Z lewej strony w rozsuwanym meny znalazły się skróty do folderów, ulubionych oraz kosza.

Notatka może składać się jedynie z tekstu, nie dodamy do niej takich danych jak dźwięk czy też grafika. W zarządzaniu zapiskami oraz w ich dodawania pomagają specjalnie zaprojektowane widgety. Dzięki nim mamy możliwość podglądu wybranych treści.

W podstawowej wersji aplikacja dostępna jest za darmo, wyświetla także reklamy u dołu ekranu. Jeżeli chcemy się ich pozbyć oraz aktywować automatyczną synchronizacji, wystarczy zakupić edycję PRO. Moje Notatki mogą być dobrym rozwiązaniem dla osób, które szukają prostego ale dobrze zaprojektowanego notatnika. Bez zbędnych opcji i udziwnień w interfejsie.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKreoSoft
Liczba pobrań1 869
Data aktualizacji8 lis 2021
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)