WindowsGryLogiczne i karcianeMoje SUDOKU 1.62

Moje SUDOKU 1.62

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Łamigłówka Sudoku o kształcie, jaki widzimy dzisiaj, została rozpowszechniona w Japonii w 1986 roku. Jednak rzeczywistym twórcą Sudoku jest matematyk z Bazylei: Leonhard Euler - ten sam, którego znamy z lekcji dotyczących funkcji zespolonych i równań różniczkowych. Gra Moje Sudoku wydana jest na licencji Shareware, ale autor postanowił udostępnić ją w pełnej wersji ze wszystkimi jej funkcjami, które będą działać zawsze. W grze występują trzy stopnie trudności.

Na uwagę zasługuje rozbudowany dział pomocy wraz z zasadami gry. Ze zrozumieniem tekstów nikt nie powinien mieć problemów, ponieważ gra posiada polski interfejs.

Program jest rozpowszechniany na licencji Shareware - jednak autor udostępnia go w pełni bezpłatnie (bez limitu czasowego). Zasady gry: Diagram klasycznego Sudoku składa się z 81 pól, ułożonych według zasady: 9 kratek w poziomie, 9 kratek w pionie. W diagramie wyodrębniono 9 kwadratów o wymiarach 3 x 3 kratki. Na początku gry w niektóre pola są wpisane cyfry. Gra polega na uzupełnieniu pustych miejsc. Cyfry z zakresu 1 - 9 należy wybrać i wpisać tak, aby: - w każdej kolumnie, - w każdym wierszu, - w każdym wyodrębnionym kwadracie żadna cyfra nie powtórzyła się.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań19 293
Data aktualizacji7 lip 2006
Rozmiar pliku1.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)