Moje SUDOKU 1.62

WindowsGryLogiczne i karcianeMoje SUDOKU 1.62
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Łamigłówka Sudoku o kształcie, jaki widzimy dzisiaj, została rozpowszechniona w Japonii w 1986 roku. Jednak rzeczywistym twórcą Sudoku jest matematyk z Bazylei: Leonhard Euler - ten sam, którego znamy z lekcji dotyczących funkcji zespolonych i równań różniczkowych. Gra Moje Sudoku wydana jest na licencji Shareware, ale autor postanowił udostępnić ją w pełnej wersji ze wszystkimi jej funkcjami, które będą działać zawsze. W grze występują trzy stopnie trudności.

Na uwagę zasługuje rozbudowany dział pomocy wraz z zasadami gry. Ze zrozumieniem tekstów nikt nie powinien mieć problemów, ponieważ gra posiada polski interfejs.

Program jest rozpowszechniany na licencji Shareware - jednak autor udostępnia go w pełni bezpłatnie (bez limitu czasowego). Zasady gry: Diagram klasycznego Sudoku składa się z 81 pól, ułożonych według zasady: 9 kratek w poziomie, 9 kratek w pionie. W diagramie wyodrębniono 9 kwadratów o wymiarach 3 x 3 kratki. Na początku gry w niektóre pola są wpisane cyfry. Gra polega na uzupełnieniu pustych miejsc. Cyfry z zakresu 1 - 9 należy wybrać i wpisać tak, aby: - w każdej kolumnie, - w każdym wierszu, - w każdym wyodrębnionym kwadracie żadna cyfra nie powtórzyła się.

Udostępnij
Moje SUDOKU 1.62 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań19 281
Data aktualizacji7 lip 2006
Rozmiar pliku1.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)