bDTZYhit

Moje SUDOKU 1.62

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Łamigłówka Sudoku o kształcie, jaki widzimy dzisiaj, zostałarozpowszechniona w Japonii w 1986 roku. Jednak rzeczywistym twórcąSudoku jest matematyk z Bazylei: Leonhard Euler - ten sam, któregoznamy z lekcji dotyczących funkcji zespolonych i równańróżniczkowych. Gra Moje Sudoku wydana jest na licencji Shareware,ale autor postanowił udostępnić ją w pełnej wersji ze wszystkimijej funkcjami, które będą działać zawsze. W grze występują trzystopnie trudności.

bDTZYhiv

Na uwagę zasługuje rozbudowany dział pomocy wraz z zasadami gry.Ze zrozumieniem tekstów nikt nie powinien mieć problemów, ponieważgra posiada polski interfejs.

Program jest rozpowszechniany na licencji Shareware - jednak autor udostępnia go w pełni bezpłatnie (bez limitu czasowego). Zasady gry: Diagram klasycznego Sudoku składa się z 81 pól, ułożonych wedługzasady: 9 kratek w poziomie, 9 kratek w pionie. W diagramiewyodrębniono 9 kwadratów o wymiarach 3 x 3 kratki. Na początku gryw niektóre pola są wpisane cyfry. Gra polega na uzupełnieniupustych miejsc. Cyfry z zakresu 1 - 9 należy wybrać i wpisać tak,aby: - w każdej kolumnie, - w każdym wierszu, - w każdym wyodrębnionym kwadracie żadna cyfra nie powtórzyła się.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Moje SUDOKU 1.62 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Liczba pobrań19 256
Data aktualizacji7 lip 2006
Rozmiar pliku1.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZYhja
bDTZYhjr