WindowsDomInne programy dla domuMonitor Allegro
Monitor Allegro ikona

Monitor Allegro3.0.7112.26749

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Monitor Allegro to aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i śledzenia nowych aukcji na Allegro, dedykowana dla systemów Windows 7, 8 i 10.

Aplikacja na bieżąco monitoruje nowo wystawione aukcje i wyszukuje oferty z wybranych kategorii według zadanych kryteriów. To, co czyni Monitor Allegro aplikacją wyjątkową, to możliwość znalezienia świeżo wystawionej aukcji już kilka sekund po jej publikacji, jeszcze zanim będzie ona widoczna w wyszukiwarce Allegro. Ta nietuzinkowa funkcja daje niepowtarzalną szansę zakupu interesujących przedmiotów nawet do kilku minut wcześniej niż inne osoby.

Monitor Allegro oferuje wyszukiwanie nowych aukcji według wielu kategorii i kryteriów, powiadomienia e-mail, zapis wyników wyszukiwania do bazy danych, wczytywanie kryteriów wyszukiwania z pliku, wyszukiwanie z uwzględnieniem wielkości znaków (domyślnie funkcja jest wyłączona), śledzenie oprócz nowych aukcji również kończących się, złożenie oferty kupna w licytacji, zakup przez Kup Teraz, zmian w ofercie i odwołanie oferty kupna w licytacji.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Producentatmde?v.net
Liczba pobrań584
Data aktualizacji24 cze 2019
Rozmiar pliku5.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Monitor Allegro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)