WindowsDomInne programy dla domuMonitor Aukcji
Monitor Aukcji ikona

Monitor Aukcji8.00 Lite

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Monitor Aukcji to aplikacja dla użytkowników portali ogłoszeniowych/aukcyjnych takich jak allegro.pl, olx.pl i ebay. Umożliwia ona wyszukiwanie okazyjnych ofert i ułatwia zakup dowolnego przedmiotu czy usługi w atrakcyjnej cenie.

Zasada działania i cel programu jest bardzo prosty. Wyręcza on użytkownika w cyklicznych wyszukiwaniach okazji, sprawdzając co dowolnie zdefiniowany okres (np. co 1 minutę) czy nie pojawiły się aukcje w wybranych przez nas kategoriach. W przypadku znalezienia ogłoszenia spełniającego kryteria jesteśmy o tym od razu informowani. Monitor Aukcji pozwala zarówno na proste definiowanie wyszukiwania (np. poprzez podanie działu lub słowa w treści) lub zaawansowane, przez określenie np. miejscowości, ceny, stanu przedmiotu itp.

Aplikacja po uruchomieniu działa cały czas w tle, nie obciąża pracy komputera, wystarczy określić kryteria i ukryć program.

Dodatkowe opcje programu

  • wybór kategorii wyszukiwania z kreatora (olx i ebay)
  • blokowanie użytkowników: określamy loginy użytkowników, których aukcje są pomijane w wyszukiwaniach
  • sprawdzanie ceny w portalach ceneo, google i skapiec
  • prezentowanie aukcji w definiowanych zakładkach, podgląd zawartości w programie
  • wyszukiwanie podobnych aukcji w zakończonych
  • eksport i import kategorii wyszukiwania

Uwaga!

  • Monitor Aukcji dostępny jest w wersji bezpłatnej LITE, która posiada jednak ograniczenia i pozwala zapoznać się z możliwościami programu. Ponadto producent udostępnia aplikację w płatnych odmianach STANDARD (9 zł./miesiąc) oraz najbogatszej PRO (19 zł./miesiąc).
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
ProducentMobiGame
Liczba pobrań13 666
Data aktualizacji14 lis 2022
Rozmiar pliku2.34 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Monitor Aukcji ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)