WindowsGryAkcja i strzelankiMoon Breakers

Moon Breakers

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Moon Breakers to prosta, kosmiczna strzelanina MMO z elementami rozbudowy własnego statku bojowego.

Przedstawiony w grze retro-futurystyczny klimat wraz z klasycznym stylem prowadzenia pojedynków w kosmosie rodem z lat 90-tych dowodzi faktu, iż główną inspiracją dla autorów projektu były realia bitew powietrznych z czasów II Wojny Światowej.

Naprzeciw siebie stają dwie frakcje, kosmicznych bandytów i obrońców z ramienia rządu. Bez względu na to, po której stronie się opowiemy, stawiane zadania i misja są te same. Przy wykorzystaniu całego potencjału statku, uzbrojenia i własnych umiejętności staramy się wyeliminować jak największą liczbę wrogich jednostek. Wraz z trwaniem rozgrywki dozbrajamy i unowocześniamy swój statek za punkty zarobione w grze.

Moon Breakers oferuje kilka trybów rozgrywki przeznaczonych do zabawy w sieci. Oprócz klasycznego Death Match czy Capture the Flag znajdziemy chociażby Carrier Assault polegający na grupowym i jak najszybszym zniszczeniu statku-bazy drużyny przeciwnej. Jest też kilka dodatkowych trybów dostarczających równie dużych emocji.

Zdecydowaną zaletą gry jest jej prostota i łatwość w opanowaniu zarówno zasad jak i sterowania naszym pojazdem. Sprawę dodatkowo ułatwia bardzo dobre zestrojenie i dopasowanie myszy z klawiaturą. Nie trzeba być mistrzem pilotażu, aby od pierwszych minut świetnie radzić sobie w przestrzeni kosmicznej.

Tytuł, pomimo braku możliwości włączenia opcji pełnego ekranu, robi bardzo pozytywne wrażenie. Zarówno oprawa dźwiękowa jak i graficzna stoją na przyzwoitym poziomie, a plansze na których odbywają się zawody są przygotowane bardzo starannie z dbałością o wszelkie szczegóły. Dzięki wysokiemu stopniowi grywalności Moon Breakers z pewnością przykuje do komputera nie jednego amatora kosmicznych strzelanek.

Uwaga:

W celu uruchomienia gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie (tu należy nadmienić, iż Moon Breakers jest darmowy) i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy w dowolnym momencie zaprosić do rozgrywki.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 513
Data aktualizacji8 cze 2012
Rozmiar pliku252.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)