iOSWiadomościInne programy informacyjneMorning — Weather, To-Do, News, and more
Morning — Weather, To-Do, News, and more ikona

Morning — Weather, To-Do, News, and more1.9.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Morning — Weather, To-Do, News, and more to aplikacja na iPady oraz iPhone'y, która w wygodny sposób dostarcza informacje, które mogą być przydatne zwłaszcza rano, po przebudzeniu.

Program jest bardzo dopracowany pod względem graficznym, a jego twórcy postawili na prostotę i przejrzystość wyświetlanych informacji. Dlatego są one podane w prosty sposób, na jednolitym tle, które nie rozprasza i pozwala się skupić na tym, co wyświetla nam program.

Morning — Weather, To-Do, News, and more wyświetla kilka zakładek z informacjami: o aktualnej pogodzie (w bieżącej lub wybranej przez użytkownika lokalizacji), przypomnienia (tak, aby o niczym nie zapomnieć), aktualne warunki na trasie dojazdu np. do pracy, najnowsze informacje (także ze źródeł wskazanych przez użytkownika), wyciąg z kalendarza, informacje giełdowe, informacje o wydarzeniu, które się zbliża oraz aktualną datę i godzinę. To zestaw, który może się przydać z samego rana, gdy po przebudzeniu szukamy w smartfonie lub tablecie tego, co pozwoli dobrze się przygotować do spraw zaplanowanych na dany dzień.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTamper
Liczba pobrań56
Data aktualizacji20 kwi 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Morning — Weather, To-Do, News, and more ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)