Mosamic ikona

Mosamic1.3.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mosamic to bardzo proste i szybkie w działaniu narzędzie, umożliwiające tworzenie wysokiej jakości mozaiki z fotografii wskazanych przez użytkownika. Umożliwia ono generowanie wspomnianego efektu na bazie innych naszych zdjęć (lub pobranych z biblioteki Flickr), a także z wykorzystaniem pikselizacji.

Działanie aplikacji opiera się na kreatorze, który prowadzi nas krok po kroku przez cały proces tworzenia mozaiki. Do zadań użytkownika należy wskazanie fotografii, na bazie której stworzona zostanie mozaika, zdefiniowanie czy utworzona ma ona zostać z wykorzystaniem innych zdjęć czy na podstawie kolorowych kwadracików oraz ilości składowych kafelków. W przypadku tych ostatnich, im ich ilość jest większa tym lepszy efekt końcowy osiągniemy.

Mosamic podczas swojej pracy analizuje wczytany przez użytkownika obraz i zdefiniowaną siatkę kafelków, a następnie przyporządkowuje dla każdego z nich obraz z biblioteki o podobnej kolorystyce lub kafelek o zbliżonej barwie. Nie musimy obawiać się, że nasza biblioteka nie posiada wystarczającej ilości zdjęć by utworzyć na ich bazie ciekawą mozaikę. Z poziomu aplikacji łatwo i wygodnie pobierzemy obrazy zgodne z wskazanym słowem kluczowym z zasobów serwisu Flickr.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentMosamic
Liczba pobrań2 544
Data aktualizacji23 wrz 2014
Rozmiar pliku25.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Mosamic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (2)