bDUBAOPp
Movavi Game Capture ikona

Movavi Game Capture6.1.1

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Movavi Game Capture to zaawansowany program służący do nagrywania wszystkiego, co dzieje się na ekranie, aczkolwiek głównym celem są oczywiście - jak wskazuje nazwa programu - gry komputerowe. Za jego pomocą z łatwością nagramy naszą rozgrywkę i zapiszemy w dowolnym formacie wideo.

bDUBAOPr

Aplikacja nagrywa w czasie rzeczywistym wszystko, co dzieje się na ekranie komputera, a więc nie tylko gry. Można jej użyć również do przygotowywania rozmaitych prezentacji lub nagrywania filmów instruktażowych. Sam program posiada wbudowanych kilka profili, dostosowanych właśnie do nagrywania różnego rodzaju zawartości. Poza tym, możemy go użyć jako swoistej nagrywarki ścieżki muzycznej - wystarczy w nagranym materiale z gry zawrzeć utwór, który chcemy zapisać w formie MP3, aby za pomocą programu wydobyć pożądany kawałek.

Movavi Game Capture jest domyślnie stale obecne na ekranie, pozostając zawsze na wierzchu (oczywiście, tylko do momentu rozpoczęcia nagrywania) i w graficzny sposób prezentując, jaki fragment ekranu będzie ujęty w nagraniu. Tworzone filmiki możemy nagrywać w różnej ilości klatek na sekundę - od 15, do 60. Wyniki naszej pracy możemy zapisać jako w zasadzie dowolny plik wideo w formacie AVI, MPEG, MKV i nie tylko. Program oczywiście obsługuje skróty klawiszowe, które można dopasować do własnych preferencji.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni i umożliwia tworzenie nagrań o maksymalnej długości 120 sekund.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentMOVAVI Inc.
Liczba pobrań201
Data aktualizacji18 gru 2020
Rozmiar pliku39.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Movavi Game Capture ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUBAOPW
bDUBAOQn