bEgJrHNh
Movavi Photo Batch ikona

Movavi Photo Batch1.0.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Movavi Photo Batch to proste narzędzie do masowego przetwarzania plików graficznych. W zakresie jego możliwości leży zmiana rozmiaru, jakości i formatu zapisu plików, obracanie i odbijanie, zmiana nazw plików oraz zmiana jasności, kontrastu i automatyczne ulepszenie zdjęć, które w większości przypadków daje zadowalające efekty.

bEgJrHNj

Po załadowaniu zdjęć lub folderów do kolejki należy wybrać operacje, które zostaną przeprowadzone. Podgląd wyniku operacji dla każdego pliku widać na miniaturze, można także przyjrzeć się każdemu z nich przed i po zmianach w osobnym okienku. Narzędzia są dość proste i bardziej wymagającym może zabraknąć możliwości obracania o dowolny kąt i przycinania zdjęć.

Obsługiwane formaty wejściowe: BMP, DPX, EXR, GIF (not animated), JPEG, JPEG 2000, JPEG-LS, PAM, PBM, PCX, PGM, PGMYUV, PIC, PIX, PNG, PPM, PTX, SGI, Sun Rasterfile, TARGA, TIFF, WebP, XBM, XFace, XWD. Formaty wyjściowe: BMP, DPX, JPEG, PBM, PCX, PGM, PNG, PPM, TGA, TIFF, XBM.

Wersja testowa programu pozwala na przetworzenie w sumie jedynie 100 zdjęć i nie daje dostępu do wszystkich obsługiwanych formatów plików.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Movavi Photo Batch 1.0.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentMOVAVI Inc.
Liczba pobrań141
Data aktualizacji23 lip 2015
Rozmiar pliku54.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Movavi Photo Batch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgJrHNO
bEgJrHOf