WindowsGrafikaNarzędzia dla fotografówMovavi Photo Studio
Movavi Photo Studio ikona

Movavi Photo Studio1.0.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Movavi Photo Studio to zestaw trzech narzędzi dla fotografów, zebranych przez producenta w jednym miejscu. W skład zestawu wchodzi edytor Movavi Photo Editor, narzędzie do masowego przetwarzania plików graficznych Movavi Photo Batch oraz Movavi Slideshow Creator, którym można połączyć zdjęcia i filmy w atrakcyjną prezentację.

Zaletą Movavi Photo Studio jest możliwość kupienia i zainstalowania od razu wszystkich trzech programów firmy Movavi dla fotografów. Dzięki temu można przygotować pojedyncze zdjęcia, przeprowadzić prosty retusz lub przekonwertować całe kolekcje, a następnie złożyć z nich prezentację gotową do umieszczenia na YouTube i pokazania znajomym.

Oczywiście można kupić każdy z programów osobno, ale dzięki zestawowi Movavi Photo Studio można je mieć o około 20 dolarów taniej niż gdyby zostały kupione osobno.

Programy wchodzące w skład wersji testowej Movavi Photo Studio można testować razem lub osobno. Edytor w wersji próbnej nie pozwala zapisywać plików, Photo Batch pozwala przetworzyć w sumie tylko 100 zdjęć i nie daje dostępu do pełnej kolekcji obsługiwanych formatów plików, a narzędzie do tworzenia filmowych pokazów slajdów działa jedynie przez tydzień.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMOVAVI Inc.
Liczba pobrań214
Data aktualizacji6 wrz 2016
Rozmiar pliku113.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Movavi Photo Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)