WindowsArchiwumProgramy archiwalneMovie Magic Screenwriter
Movie Magic Screenwriter ikona

Movie Magic Screenwriter6.0.5.89

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Movie Magic Screenwriter to rozbudowany edytor tekstu do pisania i modyfikowania scenariuszy, powieści oraz innych artykułów. Korzystając z tego oprogramowania nie musimy znać żadnych zasad podczas pisania skryptów, ponieważ aplikacja automatycznie przetworzy tekst do odpowiedniego formatu.

Program ten przeznaczony jest zarówno dla scenarzystów filmowych i telewizyjnych, jak również dla autorów nowel, powieści i artykułów publicystycznych. Movie Magic Screenwriter posiada wszystkie najważniejsze narzędzia pracy, a także kilkadziesiąt przydatnych szablonów wspomagających pisanie i modyfikowanie różnych skryptów oraz scenariuszy. Dodatkowo przy użyciu opcji SmartCheck, można sprawdzić wszystkie błędy przy formatowaniu tekstu i zlikwidować przerwy pomiędzy spacjami bądź wyrazami.

W jego zasobach nie mogło również zabraknąć gotowych wzorców, usprawniających pisanie scenariuszy, spektakli teatralnych, słuchowisk i innych audycji radiowych. Aplikacja posiada też specjalne karty pomocnicze, za pomocą których możemy zanotować swoje uwagi i dodatkowe pomysły podczas pisanai scenariusza lub dowolnego artykułu. Kolejnym niezbędnym elementem programu jest opcja sieciowa iPartner, pozwalająca na współpracę przy pisaniu tekstu z inną osobą poprzez Internet.

Movie Magic Screenwriter oferuje wiele przydatnych narzędzi do sprawdzania pisowni w wielu językach, wyszukiwania słów bliskoznacznych, importowanie każdego rodzaju tekstu napisanego w edytorze tekstowym. Został również wyposażony w innowacyjną funkcje Navidoc, umożliwiającą tworzenie konspektu skryptów i scenariuszy. Jest ona niezbędna podczas pisania każdego rodzaju tekstu oraz pozwala na proste wyszukiwanie i przemieszczanie się po gotowym dokumencie.

Uwaga!

  • Program Movie Magic Screenwriter dostępny jest w wersji próbnej i umożliwia testowanie aplikacji przez okres 5 dni.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 186
Data aktualizacji4 maj 2012
Rozmiar pliku50.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Movie Magic Screenwriter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)